Najnowsze wiadomości

Ramówka TVN Grupa Discovery

Ocet jabłkowy – produkt o uniwersalnym zastosowaniu

Hurom h100

17 stycznia 2022 23:28

Skuteczny ocet jabłkowy na refluksOdkryj skuteczne, naturalne remedium na refluks, które możesz przygotować samodzielnie!


Czym właściwie jest refluks?


Refluks to nic innego jak zarzucanie treści żołądkowej do przełyku. Dzieje się tak przez zespół dolegliwości, które powodują powracanie kwasu solnego i enzymów trawiennych z powrotem, wraz z połkniętym wcześniej pokarmem. Wiąże się to również z pieczeniem, nazywanym zgagą.


Skąd to się bierze?


Przyczyną zgagi i refluksu jest przede wszystkim nadmiar zgromadzonych w organizmie węglowodanów, ich złe trawienie lub zbyt mało kwaśny żołądek. Zdarza się, że przepisywane przez lekarzy farmaceutyki prowadzą do jeszcze większego blokowania kwasów w żołądku. W rezultacie skutkuje to zmniejszeniem kwaśności treści wracającej do przełyku, która z powodu swojej neutralności przestaje go drażnić. Niestety, stosowanie podobnych medykamentów jedynie chwilowo neutralizuje objawy refluksu, pogarszając tym samym prawdziwą przyczynę jego powstawania, jaką jest niedomiar kwasów żołądkowych.


Ocet jabłkowy w walce z refluksem


Z pomocą przychodzi ocet jabłkowy! Wlej do szklanki wody łyżeczkę tego naturalnego leku i wypij. Możesz dodać do całości nieco miodu dla smaku. Powtarzaj zabieg kilka razy w ciągu tygodnia, a refluks minie. Jeśli tak się stało, oznacza to, że posiadasz zbyt mało kwaśny żołądek.

W przypadku, gdy dolegliwości nie odejdą, a wręcz przeciwnie - nasilą się, cierpisz na zbyt dużą kwasotę żołądka.

Po zneutralizowaniu refluksu warto sięgać po ocet jabłkowy choćby profilaktycznie, nie tylko w momencie, w którym poczujemy pieczenie. Dzięki temu z łatwością pozbędziemy się wszelkich objawów choroby.


Ocet jabłkowy na refluks - opinie


O opinie na temat skuteczności octu jabłkowego na refluks zapytaliśmy kilka osób, które go przetestowały.

  • Basia: „Mój refluks był strasznie uporczywy, a dzięki octowi jabłkowemu pozbyłam się go w 10 dni”
  • Maria: „Miesiąc wystarczył, by mój refluks nie powrócił. Ocet jabłkowy - najlepsze lekarstwo na refluks!!!"
  • Jacek: „Nie wierzyłem, że to coś pomoże, ale działa. Codziennie rano jem łyżkę octu rozmieszanego z wodą nawet teraz, kiedy refluks zniknął”

Redakcja

ocet-jablkowy.com.pl

Mamy nadzieję, że nasze porady i informacje zawarte na stronie okazały się dla Ciebie pomocne :) Zapraszamy do częstych odwiedzin. 

Jeżeli wyrażasz chęć współpracy - napisz do nas za pomocą formularza kontaktowego zawartego na stornie. 

Komentarze (0)