Najnowsze wiadomości

Ramówka TVN Grupa Discovery

Ocet jabłkowy – produkt o uniwersalnym zastosowaniu

Hurom h100

17 stycznia 2022 23:13

Ramówka TVN Grupa DiscoveryGrupa TVN Discovery ogłosiła w czwartek swoją nową ofertę programową. W nowej jesiennej ramówce znalazły się nie tylko nowe kanały telewizyjne, ale także najnowsze produkcje, które dostępne są tylko w Player lub TVN24 Go. Pojawią się także nowe sezony bardzo popularnych i znanych tytułów. Więcej na: https://spokeo.pl/

Grupa TVN Discovery zaprezentowała w czwartek jesienną ofertę programową swoich kanałów oraz produkcje własne. Będą one emitowane w serwisach Player i TVN24 Go.

"SKAZANA"

Najnowsza produkcja Player Original to opowieść oparta na książce Ewy Ornackiej "Skazane na potępienie". Alicja Mazur (Agatakulesza), sędzia Sądu Okręgowego w Katowicach, sieje postrach wśród przestępców. Znana była z roli sędziego w procesach członków zorganizowanych grup przestępczych. Oskarżona o zabójstwo, którego nie popełniła, trafiła do więzienia, gdzie czeka na proces.

Mazur musiała walczyć o sprawiedliwość i udowodnić swoją niewinność. Szybko przekonała się, że cela może zmienić każdego, nawet Mazura. Prawo, w które wierzyła, było egzekwowane, a potem nagle rozwiązane. Musiała zaakceptować zasady panujące za kratami, aby przetrwać. Przy życiu trzyma ją nastoletnia córka i chęć zemsty na tych, którzy ją wrobili.

Obok Agaty Kuleszy występują: Aleksandra Adamska, Michał Czernecki, Bartłomiej Topa, Martyna Byczkowska, Tomasz Schuchardt, Marta Malikowska, Marta Ścisłowicz, Jan Jankowski, Joanna Gonschorek, Maria Kania, Monika Dawidziuk, Hanna Klepacka i Natalia Sikora.

"PAJCZYNA"

Serialowa nowość Player Original - "Pajeczyna", to kolejna. Akcja thrillera rozgrywa się jednocześnie w dwóch różnych przestrzeniach czasowych: w 1978 i 2010 roku. Jest to opowieść, która czerpie inspirację z mało znanych faktów z historii późnego PRL-u, kiedy to pod koniec epoki Gierka budowano polski program atomowy.

Kornelia Titko (Joanna Kulig) była dzielnym naukowcem i genialnym specem od pamięci. Jej rodzice i starsza siostra zginęli w wypadku, przez co jej dzieciństwo legło w gruzach. Teresa Titko, matka Kornelii, była wybitnym fizykiem jądrowym. Służyła jako prawa ręka Grzegorza Giedrowicza, twórcy gierkowskiego programu atomowego. Po latach w życiu Kornelii pojawia się tajemniczy mężczyzna, specjalista od zachowań pająków. Twierdzi, że był kiedyś oskarżony w sprawie zabójstwa jej siostry. Bohaterka rozpoczyna prywatne śledztwo.

W serialu występują między innymi: Eryk Lubos; Michalina Olszańska; Anna Radwan; Mateusz Banasiuk; Szymon Bobrowski; Marek Kalita; Andrzej Grabowski; Mirosław Baka. Edyta Olszówka. Wojciech Wysocki.

Przejdź tu: Program TVN

tv

"KONKURS"

W Playerze jesienią tego roku pojawi się najnowszy sezon miniserialu stworzonego przez Nataszę Parzymies (studentkę Warszawskiej Szkoły Filmowej). "Control", pierwotnie etiuda szkolna stała się międzynarodowym sukcesem. Na pierwszy plan wysuwa się burzliwa miłość między dwiema dziewczynami. Akcja toczy się we współczesnej Warszawie, głównie przez pryzmat nocnych przeżyć.

W nowym sezonie losy Natalii i Majki ponownie się skrzyżują. Majka będzie studiować przez semestr w Hiszpanii, a Natalia przechodzi przez trudne rozstanie. Postanawiają zawalczyć o szczęście. Sześć miesięcy rozłąki może wiele zmienić.

"CHYŁKA - OSKARZENIE"

Już wkrótce w Player.pl pojawi się nowy sezon "Chyłki", który będzie można oglądać jesienią. W serialu "Chyłka - oskarzenie" Joanna Chyłka (Magdalena Cielecka), zajmie się sprawą byłej działaczki opozycyjnej, która wiele lat temu została skazana za brutalne zabójstwa czwórki dzieci.

Sprawę Chyłki skomplikuje powracający w tym samym czasie do Polski Piotr Langer (Jakub Gierszał), którego intrygi skomplikują sprawę Chyłki.

"KSIĄŻĘ Z BAJKI"

Piękna willa, gorący klimat Hiszpanii i wakacje sprzyjają bliskim związkom. Jacek Jelonek będzie szukał wymarzonej partnerki spośród 13 nieheteronormatywnych Polaków. Przez miesiąc będzie mieszkał w luksusowej willi.

Książę Czaruś" będzie chodził na randki z wybranymi mężczyznami, ale pożegna się też z tymi uczestnikami, z którymi nie uda mu się stworzyć bliskiej relacji. Ten wspólny czas potwierdzi każdą znajomość i rodzące się uczucie.

Gospodarzem programu jest Aggie Lal, influencerka i podróżniczka z Los Angeles.

"MIAMI WIVES"

Nowi bohaterowie, nowa lokalizacja, ale ten sam luksus, przepych i światowe życie. Jeden z najpopularniejszych reality show, "Żony Hollywood", przeniesie się na wschodnie wybrzeże Ameryki.

Poznamy historie pięciu kobiet mieszkających w Miami, mieście, w którym odpoczywają miliarderzy i największe gwiazdy światowego showbiznesu. Kobiety będą otwarte na dzielenie się z widzami swoimi domami i mieszkaniami. Widzowie zostaną przez nie zaproszeni do ich świata. Pozwoli im to odkryć, czy mimo wystawnego stylu życia, relacje rodzinne, uczucia i wybory, przed którymi stają, różnią się od problemów, z którymi borykają się "zwykli śmiertelnicy". Będą pokazywać swoje codzienne życie, w tym swoich partnerów i rodziny.

W Miami dołączą do nich "Żony Hollywood", jedna z najbardziej lubianych par programu.

Premiery i nowe produkcje filmowe
Użytkownicy serwisu Players w pierwszej kolejności będą mieli dostęp do premierowych odcinków produkcji Discovery i TVN. Obok popularnych odcinków, takich jak "Przepis", Sekrety miłości, "Papiery na szczęście" czy "BrzydUla", pojawią się nowe, zanim trafią na ekrany telewizorów.

Jeszcze tej jesieni w Playerze pojawi się najnowsza produkcja Grupy TVN Discovery - "Czarna owca" w reżyserii Aleksandra Pietrzaka z Magdaleną Popławską w roli głównej. To komediodramat, który opowiada historię współczesnej rodziny. Każdy z jej członków zostaje wystawiony na próbę. Po latach konfliktów, kryzysów i pragnień wszyscy zaczynają wreszcie żyć samodzielnie.

Zobacz więcej: https://spokeo.pl/telewizja/

Redakcja

ocet-jablkowy.com.pl

Mamy nadzieję, że nasze porady i informacje zawarte na stronie okazały się dla Ciebie pomocne :) Zapraszamy do częstych odwiedzin. 

Jeżeli wyrażasz chęć współpracy - napisz do nas za pomocą formularza kontaktowego zawartego na stornie. 

Komentarze (0)